Кафедра образотворчого мистецтва та академічних дисциплін

Кафедра образотворчого мистецтва та академічних дисциплін забезпечує належний рівень викладання навчальних дисциплін (рисунок, живопис, скульптура) для студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальностями 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 022 «Дизайн». Очолює кафедру кандидат мистецтвознавства, доцент Молинь Валентина Дмитрівна
   На відродження кращих традицій вітчизняного станкового та монументального живопису зорієнтовано навчальний процес здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», що навчаються за освітньо-професійною програмою «Станковий і монументальний живопис».
У процесі навчання студенти отримують ґрунтовну фахову підготовку з рисунку, живопису, проектування вивчають особливості станкового малярства, технологію іконопису, особливості технік монументального мистецтва мозаїка, фресковий розпис, сграфіто, вітраж.
    Реалізація програми забезпечується кваліфікованими науково-педагогічними працівниками кафедри та досвідченими художниками-практиками. Якісний науково-педагогічний склад кафедри формують досвідчені педагоги й творчі особистості: члени Національної спілки художників України, заслужені художники України, доценти Анатолій Калитко та Василь Дутка, члени Національної спілки художників України, доцент Валентина Молинь (завідувач кафедри) та старший викладач Василь Перегінець, випускник аспірантури Наталія Молинь, майстер виробничого навчання Юрій Радиш.
  Навчальний процес з академічних дисциплін (рисунок, живопис) забезпечують доцент-сумісник, кандидат мистецтвознавства Віктор Білий, старший викладач, і член Національної спілки художників України Дмитро Приймак, старший викладач Роман Юсипчук, лаборант Роксолана Петричук та Мар’яна Макар.
   Кілька років поспіль кафедра є ініціатором проведення на базі КІПДМ ЛНАМ Всеукраїнського пленеру з живопису «Косів осінній». Викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва є учасниками різноманітних мистецьких виставок, симпозіумів, пленерів, наукових конференцій в Україні та за її межами, організовують персональні виставки, мають низку публікацій у фахових виданнях, проводять творчі конкурси та олімпіади з образотворчого мистецтва, підготовчі курси для абітурієнтів навчального закладу.

Звіти кафедри ...

План роботи кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін на 2023 -2024 н. р.

PDF file icon План роботи кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін на 2022 -2023 н. р.

PDF file icon План роботи кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін на 2021 -2022 н. р

PDF file icon План роботи кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін на 2020 -2021 н. р.

Олімпіада з творчого малюнка «Наша земля Україна» 2018

Викладачі кафедри