Конкурс образотворчого мистецтва «Свою Україну любіть!»

Дата проведення: прийом заявок до 25 грудня 2022 року включно

Термін подачі оригіналів робіт: 20-25 лютого 2023  року

Оцінювання роботи та оприлюднення результатів: 1 березня 2023 року

Організація виставки конкурсних робіт: 7 березня 2023 року

Мета конкурсу: підтримка творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності студентів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Завдання конкурсу:

• розвиток образотворчого мистецтва;
  • виховання художнього смаку у студентів мистецького навчального закладу.

Для участі у конкурсі запрошуються студенти Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва як творчі особистості, що здобувають фахово-професійні знання та вміння.

Вимоги до конкурсних робіт

Тема конкурсу: відображення патріотичної тематики в малярстві, графічному мистецтві, декоративному мистецтві та дизайні.

Робота повинна бути творчою та виконана самостійно.

Номінації конкурсу

1. Живопис.
  2. Графіка.
  3. Декоративне мистецтво.
  4. Дизайн.

Умови участі

Роботи учасників переглядають науково-педагогічні працівники КІПДМ ЛНАМ. Членами журі конкурсу є заслужені художники, професори та авторитетні фахівці у сфері мистецтва, члени Національної спілки художників України.

В кожній номінації присуджуються такі місця:

• Лауреат І премії;
  • Лауреат ІІ премії;
  • Лауреат ІІІ премії;
  • Дипломант;
  • Диплом заохочувальної премії.

Журі оцінює кожну роботу за оригінальність авторського задуму та його втілення, художньо-естетичну цінність, художню майстерність, композиційне і кольорове рішення, повноту розкриття художнього образу.

Усі учасники отримають дипломи та сертифікати.

Переможці конкурсу отримають грошові премії.

Участь у конкурсі буде врахована при поданні документів на призначення стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

Для участі у конкурсі необхідно подати Word Icon заявку встановленого зразка на  електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.