DESIGN

“Мистецтво — це лінія навколо твоїх думок.”

Kafedra Design 2021kafedra design        Кафедра дизайну об’єднує майстерні  ґрафічного дизайну та дизайну костюма.
     На основі академічної мистецької освіти, традиційних ремесел та нових технологій кафедра готує спеціалістів, що створюють не тільки предмети дизайну, але й формує культурно-мистецьке середовище з ознаками сучасного національного стилю.
    Особливістю навчального процесу є вивчення рукотворних технологій виготовлення та оздоблення виробів. Для цього створено добре оснащені майстерні інституту. Студенти переймають досвід від народних майстрів, вивчають музейні збірки та приватні колекції. Такі практичні навики дають можливість випускникам створювати речі ексклюзивного характеру. Під час науково-пошукової практики студенти опановують народні технології, здійснюють реконструкції забутих технік декорування.
    Освітні програми кафедри дизайну спрямовані на підготовку фахівців, здатних розв’язувати практичні завдання та складні спеціалізовані задачі за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціалізацій «Графічний дизайн» та «Дизайн одягу (взуття)».

     Навчальний процес на кафедрі націлений на формування та розвиток загальноосвітніх та спеціальних фахових компетентностей, а також програмних результатів навчання майбутніх дизайнерів у сфері графічного дизайну та дизайну одягу. Викладання та навчання здійснюються засобами персоналізованого підходу до кожного студента, зорієнтованістю на вирішення індивідуальної навчальної проблеми.

     Зміст навчання відповідає сучасним вимогам, тенденціям і трендам розвитку дизайну, що дає можливість підготувати випускника конкурентоспроможного на різних ринках праці.

     Важливий аспект програми полягає в орієнтирі на варіативні компоненти фундаментальних та фахових дисциплін. Завдяки каталогу вибіркових дисциплін освітня програма дозволяє сформувати індивідуальну освітню траєкторію студента, а також сприяє впровадженню дуальної системи навчання, оскільки розроблена з урахуванням інтересів роботодавців.

    Курсові роботи та дипломні проекти студентів кафедри дизайну успішно демонструються на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках, відзначені почесними дипломами. Кафедра є засновником Міжнародного конкурсу молодих модельєрів «Водограй», який відбувся вже десятий раз поспіль.

   Оскільки Косівський державний інститут декоративного мистецтва розташований у регіоні, де розвинуті народні художні ремесла, то освітня програма кафедри, спираючись у своїй основі на потужний стандарт ремесл, спрямована на підготовку фахівця, готового до організації та здійснення проектних робіт на основі інтерпретації традиційного мистецтва України й Гуцульщини у сфері сучасного дизайну.  

 

arrow Робоча зустріч із стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Дизайн одягу, взуття»


arrow РОБОЧІ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН 

arrow МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОСІБНИКИ 

arrow ПРОГРАМИ ПРАКТИКИ


 ЗВІТНІСТЬ 

PDF file Звіт кафедри Дизайн 2020-2021 н.р 

PDF file icon Звіт кафедри Дизайн 2021-2022 н.р

PDF file iconЗвіт кафедри Дизайн 2022-2023 н.р

 

 ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ 


 

View the embedded image gallery online at:
http://kipdm.lnam.edu.ua/kafedry/dyzain#sigProId00794e1f7a

Joomla Plugins