DESIGN

“Мистецтво — це лінія навколо твоїх думок.”

Kafedra Design 2021kafedra design      Кафедра дизайну об’єднує майстерні  ґрафічного дизайну та дизайну костюма.
     На основі академічної мистецької освіти, традиційних ремесел та нових технологій кафедра готує спеціалістів, що створюють не тільки предмети дизайну, але й формує культурно-мистецьке середовище з ознаками сучасного національного стилю.
    Особливістю навчального процесу є вивчення рукотворних технологій виготовлення та оздоблення виробів. Для цього створено добре оснащені майстерні інституту. Студенти переймають досвід від народних майстрів, вивчають музейні збірки та приватні колекції. Такі практичні навики дають можливість випускникам створювати речі ексклюзивного характеру. Під час науково-пошукової практики студенти опановують народні технології, здійснюють реконструкції забутих технік декорування.
      Навчальні програми кафедри адаптовані до сучасних тенденцій дизайну. Студенти розробляють зразки малосерійної продукції, комплекти, ансамблі різного асортименту виробів з дерева, шкіри, колекції одягу, продукції графічного дизайну та меблів.
     Курсові та дипломні проекти успішно демонструються на всеукраїнських і міжнародних виставках та конкурсах, відзначені почесними дипломами та відзнаками.

 

Робоча зустріч із стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Дизайн одягу, взуття»


 РОБОЧІ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН | МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОСІБНИКИ | ПРОГРАМИ ПРАКТИКИ

 

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ 


 

View the embedded image gallery online at:
http://kipdm.lnam.edu.ua/kafedry/dyzain#sigProId00794e1f7a

 

View the embedded image gallery online at:
http://kipdm.lnam.edu.ua/kafedry/dyzain#sigProId8f241c8936