Майстерня дизайну костюма

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Design Costume Майстерню створено 2000 року. Для її становлення вагомий внесок зробили: заслужений працівник освіти України, член Національної спілки народних майстрів України Сусак К.Р., кандидат мистецтвознавства Гринюк М.М., кандидат мистецтвознавства, доцент Дутка-Жаворонкова В.В.

     Викладачами напрацьована методика проектування та виготовлення унікального одягу концептуального та вжиткового характеру. Навчальні програми відділу спеціалізуються на моделюванні сценічного, святкового та буденного костюма на основі традицій народного одягу. Студенти опановують народні форми та крої, рукотворні способи декорування. Дипломні та курсові роботи мають ексклюзивний характер, є зразками сучасної національної моди та успішно демонструються на всеукраїнських і міжнародних конкурсах.
      З 2009 року відділ заснував Міжнародний конкурс молодих модельєрів «Водограй», що сприяє розвиткові традицій національної моди.
У майстерні працюють: кандидат технічних наук Малиновський В.І., доцент Стеф’юк Н.А., старші викладачі Лаврентович Я.Я., Бович-Углер Л.Ю.