кафедра ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА АКАДЕМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Pryimak10ПРИЙМАК

Дмитро Йосипович

Старший викладач кафедри Образотворчого мистецтва та академічних дисциплін

 


Працює старшим викладачем на кафедрі образотворчого мистецтва та академічних дисциплін. Закінчив у 1998 році Косівський коледж прикладного та декоративного мистецтва за спеціальністю художні вироби з дерева.

У 2004 році закінчив Львівську Національну академію мистецтв за спеціальністю Сакральне мистецтво. З 2015 року член Національної спілки художників України. В 2016 році закінчив навчання в аспірантурі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та захистив дисертацію, отримавши науковий ступінь кандидата філософських наук.

Автор навчальних методичних посібників : «Рисунок одягненої фігури натурника», «Малюнок голови у поворотах і ракурсах», «Живопис одягненої фігури натурника», методичні рекомендації з «Ведення занять по начерку», «Методичні рекомендації до проведення пленерної практики», «Рисунок гіпсової голови», «Живопис натюрморту з геометричних предметів» та ін.

Автор робочих навчальних програм та силабусів з рисунку та живопису для студентів I, II, V, VI курсів.

Співавтор монографій та навчальних посібників : «Технологія художнього деревообробництва», «Династія Тонюків», «Історія відділу художніх виробів з дерева», «Кіщук Микола Зіновійович. Чарівні мелодії інкрустації».

Автор наукових статей які були надруковані у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Учасник всеукраїнських, обласних та регіональних виставок.

Працює в техніці станкового живопису, іконопису, художніх виробів з дерева.