ВІДГУКИ

Наталя Кузьмінська

Шановні педагоги Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Хочу подякувати вам за здобутий у свій час досвід у стінах інституту і висловити захоплення новими роботами та виставками цього навчального року! Надзвичайно приємно бачити, що у вас все гаразд і що творчість не страждає від виниклих труднощів. Дякую усім майстрам цього закладу за чудові шість років навчання і за навички які зараз я з радістю застосовую у своєму житті та професії! Вражають роботи кожного відділу але особливо хочу подякувати вчителям графічного відділу, за те що допомогли ознайомитися з графічними програмами, тонкощами створення книжкових версток та принципів виникнення повноцінного багатосторінкового видання! Зараз ці знання надзвичайно доречні! Бажаю усім вам міцного здоров'я творчих звершень та безмежного натхнення! Дякую за ваш час і терпіння!.


Неділя, 20 червня 2021
Рожик Олександр

Працівник компанії Robert Design Group Ltd Канада. Працюю на посаді столяра – мебляра.За роки навчання в КІПДМ ЛНАМ отримав великий багаж знань та, головне практичних умінь, якими користуюся при виконанні своїх професійних обов’язків. У процесі виробничої діяльності мені приходиться виготовляти широкий асортимент меблевих виробів з натуральних та штучних матеріалів. Працедавці високо оцінюють мій рівень практичної і теоретичної підготовки. Виявляється, що КІПДМ ЛНАМ відомий в Канаді, як заклад, що надає високу професійну підготовку. Щиро дякую керівництву закладу та викладачам дизайну, за високий рівень організації навчального процесу.


Четвер, 27 травня 2021
Вітовська Іванна

Я є випускницею кафедри дизайну 2019р. Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв і хочу подякувати викладачам за професійну підготовку з фахових дисциплін яку використовує в своєму навчанні на рівні магістра в Київському університеті технології і дизайну. Дуже вдячна всім викладача кафедри і інституту. Бажаю талановитих і багато студентів. Дякую за навчання!


Четвер, 27 травня 2021
Мицкан Христина

Навчаючись в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва,  на скороченій формі, я за короткий час освоїла різні програми векторної та растрової графіки. Викладачі кафедри дизайну дали надзвичайно багатий обсяг знань та практичних вмінь. Зараз працюючи фріланстером використовую набуті знання в проектування різноманітних виробів поліграфічної продукції. Дякую викладачам кафедри за отримані знання!


Четвер, 27 травня 2021
Мельник Діана

Я навчалася в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної  академії мистецтв і є випускницею кафедри дизайну 2018 року. Хочу подякувати насамперед викладачам кафедри за знання, які я отримала під час навчання. За їхню професійну підготовку. Знання які вони мені дали використовую в своїй  професійній та творчій діяльності. Щиро дякую за навчання. Бажаю успіхів!


Четвер, 27 травня 2021
 
Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення