ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

Kafedra OM

     Кафедра здійснює важливу роль у формуванні високоосвічених спеціалістів та фахівців декоративно-прикладного мистецтва і менеджерів соціокультурної сфери. Викладачі кафедри впроваджують у навчальний процес методи інтеґрованого навчання на основі міжпредметних зв’язків та нових освітніх інформаційних технологій, що, у свою чергу, є базою для художнього задуму студента, розвитку уяви і творчого мислення з наступною їх реалізацією в курсових та дипломних роботах за фахом. На базі кафедри відкрито спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності».
На кафедрі працюють досвідчені викладачі: кандидат мистецтвознавства, доцент О.О. Слободян, кандидат мистецтвознавства, доцент Б.В. Книш, кандидат історичних наук, доцент В.В. Костюк, кандидат філологічних наук С.І. Нісевич, кандидат філософських наук, доцент Р.А. Горбань, кандидат історичних наук, доцент Мельничук Г.Л., старший викладач В.М. Гаврилей, викладач Л.С. Козар, майстер спорту з фрістайлу, тренер першої категорії Я.В. Якимишин.
Навчальний процес забезпечують аудиторії з обладнанням для проведення лекцій з історії мистецтва, гуманітарних дисциплін та іноземних мов, а також науково-методичний фонд музею інституту, у якому експонуються понад дві тисячі творів народного та професійного декоративно-прикладного мистецтва ХІХ – ХХІ ст.
Окремі курси читаються на базі приватних та державних музеїв Косова: Струтинського М.М., Корнелюка М.В., Музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини, Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського, музеїв В. Гривінського, І. Ділети, художніх майстерень Косівської реґіональної спілки художників України.
Науково-викладацький склад кафедри якісно підвищує та формує світогляд сучасних художників, які продовжать кращі традиції національного мистецтва України.

Звіт кафедри 2019-2023   Звіт кафедри 2019-2020 

читайте також:

Викладачі кафедри