ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

Кафедра здійснює важливу роль у формуванні освічених фахівців декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. Викладачі кафедри викладають цикл соціально-гуманітарних дисциплін, упроваджують у навчальний процес методи інтеґрованого навчання на основі міжпредметних зв’язків та нових освітніх інформаційних технологій.
  Упродовж багатьох років кафедру очолював кандидат мистецтвознавства, доцент Олег Олексійович Слободян. Тут працювали такі педагоги: кандидат історичних наук, доцент Костюк В.В., кандидат історичних наук, доцент Мельничук Г.Л. викладач Козар Л.С.
Сьогодні на кафедрі викладають досвідчені науковці та педагоги: доктор філософських наук, габілітований доктор теологічних наук, магістр права, професор Горбань Річард Анатолійович, кандидат мистецтвознавства, доцент Книш Богдана Василівна, кандидат філологічних наук, доцент Нісевич Світлана Іванівна, старший викладач Гаврилей Вікторія Михайлівна, викладач Гніздюк Таїсія Віталіївна.
  Навчальний процес забезпечують обладнані аудиторії та бібліотека для проведення лекцій гуманітарних дисциплін та іноземної мови. Окремі курси читаються на базі науково-методичного фонду музею інституту, у якому експонуються понад дві тисячі творів народного та професійного декоративно-прикладного мистецтва ХІХ – ХХІ ст. Під час навчання студенти відвідують приватні та державні музеї Косова, майстерні народних майстрів та професійних художників.

Звіт кафедри 2019-2023   Звіт кафедри 2019-2020