кафедра ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА АКАДЕМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Molyn NataliiaМОЛИНЬ

Наталія Іванівна

викладач кафедри Образотворчого мистецтва та академічних дисциплін

https://orcid.org/0000-0003-3706-2515

2010 року поступила на навчання до Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв за спеціалізацією "монументально-декоративний живопис", здобула освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр", живописець, викладач (2014).

2016 року з відзнакою здобула освітній рівень "спеціаліст" у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, присвоєно кваліфікацію живописець.

Упродовж 2016-2020 рр. навчалася в аспірантурі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працює над дисертаційним дослідженням про творчість сучасного художника-педагога, заслуженого художника України, доцента Анатолія Калитка та його внесок в історію розвитку Косівської мистецької школи.

З 2019 року працює на посаді викладача кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін в Косівському  інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Працює творчо в галузі  станкового живопису. Бере участь у колективних виставках творчих робіт.

Учасник міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій в Черкасах, Львові, Ужгороді, Кам’янець-Подільському, Косові, Вижниці.

Має 5 публікацій (одноосібних і в співавторстві) у вітчизняних наукових збірниках.

Сертифікати

 

 

 

Joomla Plugins