Наближається професійне свято – День художника

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Юні художники – студенти І - ІV курсів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, упродовж чотирьох днів, з 5 по 8 жовтня 2021 року, працюватимуть на пленері (живопис на відкритому повітрі).

Під керівництвом викладачів кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін – заслужених художників України, доцентів Анатолія Калитки та Василя Дутки, старших викладачів Василя Перегінця та Дмитра Приймака, викладача Наталії Молинь, студенти всіх курсів освітнього рівня «бакалавр» працюватимуть над удосконаленням навичок із живопису в умовах пленеру.

Обрані цікаві локації в межах Косова: скали над Гуком, міське озеро, Міська гора, Національний парк «Гуцульщина», санаторій «Косів».

Пропонуємо кілька світлин із перших днів пленеру.