кафедра Декоративно-прикладного мистецтва

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Zakharkiv13

ЗАХАРКІВ

Іван Михайлович

майстер виробничого навчання майтерні Художньої кераміки
Народився 31 жовтня 1968 року в с. Збора Калуського району Івано-Франківської області. З 1984 по 1988 рік навчався у Косівському технікумі народних художніх промислів ім. В. І. Касіяна на відділі художньої кераміки.

 З 1992 по 1997 рік навчався в Південноукраїнському державному педагогічному університеті ім.К.Д.Ушинського за спеціальністю «Образотворче мистецтво, креслення». 

Свою трудову діяльність розпочав у 1991 році на посаді майстра виробничого навчання Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва. Також працював по сумісництву викладачем роботи в матеріалі, композиції, технології художньої кераміки та предмету «Мистецтво шрифту». На даний час займає посаду майстра виробничого навчання КДІПДМ ЛНАМ.

На протязі свого педагогічного шляху неодноразово був керівником дипломних проектів студентів Косівського училища ПДМ.

Працює в галузі художньої кераміки (традиційна мальована гуцульська кераміка, експериментальна кераміка). Постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням та підвищує свою професійну кваліфікацію по гіпсомодельній справі та шлікерному литву.

За період роботи в навчальному закладі впроваджує в навчально-виховний процес найбільш ефективні форми і методи роботи. Ним виконано ряд творчих робіт. Брав активну участь у науково-практичній конференції «Кераміка Гуцульщини, як феномен у народному мистецтві» та науково-практичній конференції, присвяченій 190-річчю з дня народження Олекси Бахматюка. Був учасником багатьох групових виставок художників-керамістів Гуцульщини.

Своєю творчою працею робить вагомий внесок у процес відродження та збереження традицій гуцульської мальованої кераміки.