ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відомості про офіційне та потенційне працевлаштування студентів, які навчалися за ОС «Магістр».
2019-2023 роки випуску.

2022 рік випуску

1. ПРОРОК Богдан Романович (ХВШХ) – майстер виробничого навчання у КІПДМ ЛНАМ.

2. БЕРБЕНИЧУК Богдан Іванович – працює у ВХПУ № 3 м. Івано-Франківськ; посада: викладач художніх дисциплін.

3. ФАРИЛЮК Христина Мирославівна – фізична особа-підприємець; реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серія та номер паспорта: 3587503928; вид підприємницької діяльності: виготовлення ювелірних виробів, біжутерії; ювелірна майстерня «Мосяжна майстерня».

У грудні 2023 року захищатимуться студенти, двоє з яких є офіційно працевлаштованими:

1. КОЛЕСНІКОВА Наталія Вікторівна (ХТ) – станом на 23.04.2023р. навчається на І курсі заочного відділення; офіційно працевлаштована 05.09.2018р., згідно наказу №45 від 04.09.2018р. Працює в Підволочиській дитячій художній школі (відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради).

2. КОРПАНЮК Тарас Петрович (ПГ) – навчається на І курсі денної форми навчання і офіційно працевлаштований як ФОП ІІ групи, згідно КВЕДу: виготовлення і реалізація рекламної продукції.

2021 рік випуску

1. ВАЦИК Зореслава Іванівна (КП) – принесено довідку про потенційне працевлаштування в Косівський ЦДТ на посаду керівника гуртка (художник декоративного оформлення вітрин) при наявності вакансій, офіційно працевлаштована з вересня 2022р. на посаду викладача відділу художньої кераміки у КІПДМ ЛНАМ.

2020 рік випуску

1. БОГАТОВ Ярослав Юрійович (ХМ) – довідку про потенційне працевлаштування принесено 02.03.2020р. з Івано-Франківської філармонії імені Іри Маланюк, але пізніше йому було відмовлено в працевлаштуванні. Офіційно Богатова Я.Ю. працевлаштовано з 01.09.2022р. у Підпечерівський ліцей, Івано-Франківської міської ради, на посаду учителя трудового навчання.

2. ТОМИН Юлія Василівна (ХМ) – працює менеджером у ФОП Томин В.Т. «ТАТТООТ SТUDIO».

3. ТОМИН Владислав Тарасович (ДСХД) – працює майстром татуювання у ФОП Томин В.Т. «ТАТТООТ SТUDIO».

4. ВОЛОЩУК Юстинія Михайлівна (ХМК) – принесено довідку про потенційне працевлаштування, при наявності вакансій, кравець-модельєром у ПП Близнюк О.В., салон одягу «Вишуканість».

5. ПРОНЮК Андрій Михайлович (ХМ) – принесено довідку про потенційне працевлаштування вчителем образотворчого мистецтва у Надвірнянський НВК (ЗОШ І -ІІст. ДНЗ) Тлумацької міської ради ОТГ, при наявності вакансій.

6. ПУЧКО Діана Володимирівна (ХТ) – офіційно працевлаштована у Городянську гімназію, на посаду вчителя трудового навчання та образотворчого мистецтва.

7. КОСТЮК Назарій Павлович (ОМ) – офіційно працевлаштовано асистентом вчителя у Старокосівському ліцеї Косівської міської ради Косівського району.

8. ВАЦЕБА Богдан Михайлович (ХМ) – офіційно працевлаштований на посаду керівника гуртків: паперокручення, художні ремесла у Центр позашкільної освіти Богородчанської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області.

9. ВАЦЕБА Анна Вячеславівна (КП) – офіційно працевлаштована керівником гуртків: декоративно-ужиткове мистецтво, образотворче мистецтво, витинанка у Центр позашкільної освіти Богородчанської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області.

2019 рік випуску

1. Гащенко (Піроцька) Лілія Леонідівна (ХТ) – офіційно працевлаштована на посаду керівника гуртків у Косівський районний Центр дитячої творчості з 01 вересня 2017р., відповідно до наказу від 16.08.2017.р. №10-к по Косівському РЦДТ.

2. Стефанишин Олександра Борисівна (КП) – офіційно працевлаштована в Надвірнянську дитячу художню школу, на посаду викладача спецпредметів.

3. Клюсик Тарас Юрійович (ХМ) – подано довідку про потенційне працевлаштування у Нижньовербізьку ЗОШ І-ІІІст., на посаду вчителя образотворчого мистецтва.

4. Бойчук Ігор Олегович (ДСХД) – подано довідку про потенційне працевлаштування у Спаський НВК імені Івана Франка ЗОШ І-ІІІ ступенів, на посаду вчителя трудового навчання.

5. Ільєнко Зузанна Ігорівна (ХМ) – прийнято на роботу у КІПДМ ЛНАМ на посаду секретар-друкарки, а з 01.10.2019р. офіційно працює в Надвірнянській дитячій художній школі, на посаді викладача спецпредметів.

6. Садрук Галина Василівна (ХВШХ) – провідний фахівець у КІПДМ ЛНАМ.

7. Козак Юрій Юрійович (ХМ) – прийнятий на роботу в КІПДМ ЛНАМ 15.04.2021р., на посаду майстра виробничого навчання.

Joomla Plugins