Конференції

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Науково-теоретична конференція студентів ЛНАМ Діалог між минулим і сучасністю: Культурно-мистецький вимір

(14 травня 2021 р.)  

Питання, що передбачаються до розгляду:

  • Функціональне поле мистецтва: художник і суспільство

  • Мистецтво як потреба: психологічно-мотиваційний аспект творчості

  • Шляхи актуалізації високих творчих стратегій минулого

  • Авторська концепція як творча маніфестація індивідуальності

  • Мова як чинник інтелектуального розвитку особистості

  • Визначні художники, дизайнери та педагоги ЛНАМ: до формування джерельно-ресурсної бази «Матеріали до енциклопедії ЛНАМ»

  • (до 75-річчя з часу заснування ЛНАМ);

  • Молодий художник і соціокультурні виклики сучасності

Теми та тези доповідей просимо надсилати до 20 квітня 2021 р. лише у гугл-формі 

Після встановленого терміну теми доповідей і повідомлень прийматися не будуть.

Вимоги до оформлення тез: обсяг 2-4 ст., шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5, літературу оформити в алфавітному порядку

згідно ДСТУ 8302:2015. Назва файлу: Прізвище автора латинкою. Взірець оформлення тез доступний тут.


Участь для студентів безкоштовна.

У випадку продовження карантинних обмежень, конференція відбудеться у дистанційному форматі за допомогою програми Zoom.

Посилання для підключення буде надіслано Вам за день до проведення заходу.

Деталі на сайті: https://lnam.edu.ua/uk/event/konferencija-studentiv-1365.html


Історичні та актуальні аспекти методології професійної мистецької освіти в Україні: до 75-річчя з часу заснування ЛНАМ 13 травня 2021 р.

Питання, що передбачаються до розгляду:
Визначні художники, дизайнери та педагоги ЛНАМ: до формування джерельно-ресурсної бази «Матеріали до енциклопедії ЛНАМ» (до 75-річчя з часу заснування ЛНАМ);
Нові форми міжособистісної творчої комунікації та освітній процес в умовах дистанційного навчання;
Історія образотворчого мистецтва і дизайну: з нових досліджень;
Актуальні проблеми практики мистецтва, дизайну та мистецтвознавства;
Духовно-смисловий та етичний простір сучасного мистецтва;
Україна – Європа: концептуальний діалог сучасних мистців;Теми та тези доповідей просимо надсилати до 20 квітня 2021 р. у гугл-формі http://bit.ly/ConfLNAA2021
Після встановленого терміну теми доповідей і повідомлень прийматися не будуть.Вимоги до оформлення тез: обсяг 2-4 ст., шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5, літературу оформити в алфавітному порядку згідно ДСТУ 8302:2015.
Назва файлу: Прізвище автора латинкою.Організаційний внесок для участі у конференції: 180 грн.Реквізити для оплати та деталі доступні на сайті ЛНАМ: https://lnam.edu.ua/uk/event/naukovo-teoretichna-konferenciia-u-lnam.htmlКонтактний телефон : (032) 276 55 81, (096) 001 50 50
Електронна адреса для запитань: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зверніть увагу! Тези приймаються лише у гугл-формі http://bit.ly/ConfLNAA2021
У випадку продовження карантинних обмежень, конференція відбудеться у дистанційному форматі за допомогою програми Zoom.
Посилання для підключення буде надіслано Вам за день до проведення заходу.Залишились запитання? Напишіть листа на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 Scholarship в Україні

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.            За підсумком проведення VI конкурсу 5 студентів виграли грант на своє навчання. Комусь гранту вистачило на оплату за півтора року навчання, а хтось оплатив рік навчання на другу вищу освіту.  Карантин нам не перешкода і ось вже третій конкурс ми проводимо у режимі онлайн. У нас є всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.

 Детальніше про діючий конкурс:

https://www.scholarship.in.ua/list-zvo/kipdm.pdf

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде четверо) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

1.      І грант -  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування", подавати заявку на сторінці https://turbozaim.com.ua/konkurs

2.      ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/

3.      ІІІ грант -  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” -  умови на сторінці грантонадавача  https://aweb.ua/ua/scholarship(роботу направляти на поштову скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

4.      IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” - умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh

 Готові роботи приймаються до 19 липня.

 Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".


            Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/Lzibcsjl0q0

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Маємо надію, що студенти Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва опиняться серед переможців. Будемо вдячні за підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування та підтримки української молоді!

Якщо необхідно, ми можемо підготувати новину та графічний матеріал спеціально для вашого сайту.

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту «Scholarship в Україні»
тел.: +380 67 622 62 82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.