Відгуки освітньої програми

стейкголдери

Анастасія : Відгук

Мене звуть Анастасія Григораш і я навчалася на відділі художнього текстилю в КІПДЛНАМ, закінчивши тут бакалаврат та магістратуру. Про навчання в інституті в мене залишились тільки приємні спогади. Професійний склад викладачів навчає базовим знанням, які потрібні для подальшої професійнійної реалізації студентів поза навчальним закладом. Отримані знання дали мені поштовх для створення та реалізації бренду “Zitkana”. Ми успішно працюємо уже 5-й рік і наш одяг носять не тільки в Україні, ай далеко за кордоном. Студентам які обирають навчальний заклад хочеться сказати, що поступивши в КІПДЛНАМ ви отримаєте не тільки освіту, ви опинетеся в містечку серед гір! Закінчиши заклад мені неодноразово хочеться повернутись туди. 

Рада бути випускницею Косівського інституту!


Понеділок, 01 травня 2023
Діана Пучко: Відгук

Я випускниця Косівського інституту ПДМ ЛНАМ відділу художнього текстилю. Хочу подякувати всім викладачам за практичні та теоретичні знання у моїй професії. Під час навчання в інституті я вже працювала і практикувала свої навички для українського бренду "Zvyazani". Моє навчання у цьому прекрасному закладі тривало 6,5 роки. Тут я отримала такі кваліфікаційні рівні: "Молодший спеціаліст", "Бакалавр" та "Магістр". Роки, які я провела навчаючись були неймовірно насичені, цікаві та неповторні. Викладачі, які вражають своїм професіоналізмом, вкладають багато зусиль та знань у студентів та навчають народному ремеслу. У закладі панує тепла, дружня та творча атмосфера у якій так і хочеться творити. Рекомендую всім творчим та талановитим людям КІПДМ для вступу.

Бажаю всім міцного здоров'я, творчих успіхів, натхнення, нових перемог, процвітання та всього самого найкращого!


Четвер, 13 квітня 2023
Зузанна Ільєнко: Відгук

 Я закінчила бакалаврат і магістратуру у КІПДМ ЛНАМ. Навчалася на відділі художньої обробки металу. Косівський інститут ПДМ дає унікальну можливість опанувати обраний фах. У закладі є велике різноманіття спеціальностей. Одне з основних завдань навчального закладу - це відтворення та збереження народних традицій. А також інтерпритація старовинних технік та мотивів у сучасне мистецтво. Групи є невеликими і тому викладачі можуть якнайбільше часу приділити кожному. Випускники є не тільки майстрами, а й художниками і науковцями-початківцями, адже навчання влючає в себе різні предмети (рисунок, живопис, робота в матеріалі, педагогічна практика, основи наукових досліджень...).  Впродовж навчання студенти мають змогу спробувати свої сили в усяких конкурсах та пленерах. Також щорічно проводяться змагання між відділами "Козацькі забави", організовуються велопоїздки та походи.  


Четвер, 06 квітня 2023
Христина Фарилюк: Відгук

Хочу висловити свою вдячність Косівському інституту ДПМ ЛНАМ за здобуті знання і вміння. В 2020 році закінчила магістратуру на кафедрі Декоративно-прикладного мистецтва,  відділ - Художній метал. Зараз працюю в творчій майстерні - «Мосяжна майстерня», де на основі здобутих знань в інституті створюю прикраси, які зберігають і відображають багатство української культури.

Дуже вдячна викладачам інституту за високий професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного студента. Ви своєю «любов‘ю до прекрасного» надихаєте і мотивуєте на створення нового. Інститут дає сильну як теоретичну так і практичну базу. Головне - бажання вчитись. ДЯКУЮ! 

Дуже раджу для вступу цей навчальний заклад, так, як він може стати «маленьким творчим світом» у вашому житті.


Вівторок, 04 квітня 2023
Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення

Контрольне зображення