ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ГРАФІКИ

I СЕМЕСТР

Графік проходження педагогічної практики для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік проходження переддипломної практики для студентів  КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  КІПДМ ЛНАМ  та ОС "Магістр" ІІ Курс та ОС "Магістр" І Курс

Графік проходження практик для студентів I-III курсів КФК ПДМ ЛНАМ ОС "Молодший спеціаліст" та "Фаховий молодший бакалавр"

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  І, ІІІ, IV, -  I,II  с.ф.н.  курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" ІІ курс  заочна ф.н. та ОС "Магістр" І курс  заочна ф.н. 

РОЗКЛАДИ
СПИСКИ

I СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів II, III, IV, I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та І курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів   II, III, IV, I, - II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" ІІ курс  та І курс ОС "Магістр" 

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ 028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів I, IIІ, IV -  I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та   І курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та ІІ курс ОС "Магістр" та   І курс ОС "Магістр"

 

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ 028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 


 дивитись також: НАКАЗИ та РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
ГРАФІКИ
РОЗКЛАДИ

Розклад практик для студентів КІПДМ ЛНАМ I, II, III, I с.фн. курсів ІІ семестр ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ I, II, III, I с.ф.н. ІІ семестр ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів IVІІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності"

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" заочна ф.н. та ОС "Магістр" 

Розклад екзаменів для студентів  IV, ІІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н. 

Розклад екзаменів для студентів  ІІ курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н. 

Розклад заліків ля студентів  ІІ курсів  с.ф.н. КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" заочна ф.н.

 

СПИСКИ

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів I, II, III, I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та І курс ОС "Магістр"

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів IV, ІІ курсів с.ф.н. КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів  I, II, III, I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів  IV, II курсів с.ф.н. КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 

 ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" заочна ф.н. та ОС "Магістр" 

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" заочна ф.н. та ОС "Магістр" 

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів IV, IІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н. 

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів ІІ курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н.