кафедра Декоративно-прикладного мистецтва

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Shushkevich Igor
ШУШКЕВИЧ

Ігор Ярославович

майстер виробничого навчання
кафедри декоративно-прикладного мистецтва майстерні художніх виробів із
дерева.

       

 

    Народився 5 жовтня 1983 року в селі Гаврилівка Надвірнянського району Івано- Франківської області. Здобув освіту в Косівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва на відділі «Художня обробка дерева» (2001-2005 рр.). Свою трудову діяльність розпочав 2007 року на посаді майстра виробничого навчання КІПДМ ЛНАМ. Працював за сумісництвом викладачем роботи в матеріалі. 2009 року переведений на посаду лаборанта відділу «Художня обробка дерева».

    2008 – 2010 рр. – учасник Всеукраїнського семінару-практикуму «Зрима пісня». 2011 – 2012 рр. під керівництвом заслуженого художника України С.В. Бзунька брав участь у виготовленні та встановленні трьохярусного різьбленого іконостаса церкви Успіння Пресвятої Богородиці в с. Старий Косів. 2012 року брав активну участь у виготовленні окремих предметів церковного облаштування інтер’єру церкви Святого Василія під керівництвом доцента С.В. Бзунька.

    2021 р. переведений на посаду майстра виробничого навчання ХВД. 2021 р. – участь у встановленні подіумів для арт-алеї, присвячених 200-річчю від дня народження Ю. Шкрібляка в селі Яворів. 2022 р. – участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Michelangelo”s Brush» (Італія). Своєю працею продовжує зберігати та відроджувати надбання художньої обробки дерева.