кафедра Декоративно-прикладного мистецтва

×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/Garkus

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Garkus

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Garkus O

ГАРКУС

Олег Зіновійович 

викладач, завідувач майстерні Художнього металу


Народився 21 червня 1973. Закінчив Косівську середню школу № 1,  в 1988 р. вступив у Косівський технікум народних художніх промислів на відділ Художнього металу.

Після закінчення технікуму вступив  у Косівський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва на відділ художнього металу та отримав диплом бакалавра із похвалою державної комісії.

У 2005 р. Вступив до Львівської національної академії мистецтв. Закінчив академію отримав ступінь магістра із відзнакою за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобув кваліфікацію художника металу, дослідника, викладача. Написав магістерську роботу «Нагрудні прикраси Гуцульщини  середини XIX початку ХХ століття в аспекті збереження народного ювелірного мистецтва.

У 2010-2014рр. навчався в аспірантурі Львівської національної академії мистецтв після закінчення якої підготував до захисту дисертаційну роботу «Розвиток та установлення мистецької школи металірства на Гуцульщині періоду ХХ початку ХХІ ст., в аспекті збереження традицій народного мистецтва».

Із 2000 року працює у Косівському інституті декоративно-прикладного мистецтва викладачом спецдисциплін «Композиція», «Робота в матеріалі», «Технологія». Призначений на посаду завідувача відділом Художнього металу у 2004р. де працює до цього часу, викладає дисципліни «Композиція», «Робота в матеріалі», «Комп’ютерне  моделювання».

За час праці в інституті підготував до захисту 135 дипломних робіт, із яких 74 дипломанти  захистили дипломні роботи із відзнакою державної комісії. Опублікував ряд статей у різних наукових виданнях України, які стосуються мистецької освіти в Україні та зокрема тенденцій розвитку ювелірної справи.

Отримав ряд нагород та відзнак регіонального та всеукраїнського рівня, дипломи за міжнародну співпрацю по обміну студентами та викладацьким досвідом. Дві відзнаки Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність, дипломи Львівської національної академії за підготовку фахівців вищої кваліфікації та особистий внесок у розвиток Львівської національної академії мистецтв, відзнака Управління культури національностей та релігій за розвиток культури Прикарпаття та мистецької школи у Косові.

 Нагороджено «Почесним дипломом Національної академії мистецтв України» рішенням президії Національної академії мистецтв України за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти України.

Постійний учасник мистецьких акцій пов’язаних із освітнім процесом, учасник різноманітних виставок, виготовив близько пів тисячі авторських ювелірних прикрас, які популяризують народне мистецтво Гуцульщини і знаходяться у приватних колекціях, музеях на Україні та за кордоном.

{gallery}Garkus{/gallery}