ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Розклад екзаменів, заліків, переглядів 2023-2024 н.р.

ГРАФІКИ
РОЗКЛАДИ
СПИСКИ

ІІ СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів IV, II с.ф.н. курсів ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів   IV, II с.ф.н. курсів ОС "Бакалавр"

I СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів I, II, IV, I, II с.ф.н. курсів ОС "Бакалавр" та І курс ОС "Магістр" та  ІІ курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів   I, II, IV, I, - II с.ф.н. курсів ОС "Бакалавр" та  І курс ОС "Магістр"  та   ІІ курс ОС "Магістр

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ІI СЕМЕСТР

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів IV, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів IV, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

I СЕМЕСТР

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів I, II, ІІІ  IV -  I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та І курс ОС "Магістр" та   ІІ курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та І курс ОС "Магістр" та   IІ курс ОС "Магістр"

дивитись також: НАКАЗИ та РОЗПОРЯДЖЕННЯ  |  Графік освітнього процесу 2023-2024 н.р. |  РОЗКЛАДИ ЗАНЯТЬ, ПРАКТИК 2023-2024 н.р.

Joomla Plugins