ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Розклад екзаменів, заліків, переглядів 2022-2023 н.р.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ГРАФІКИ

I СЕМЕСТР

Графік проходження педагогічної практики для студентів I  КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік проходження переддипломної практики для студентів II  КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  КФКПДМ ЛНАМ  та ОС "Магістр" ІІ Курс

Графік проходження практик для студентів I-III курсів КФК ПДМ ЛНАМ ОС "Молодший спеціаліст" та "Фаховий молодший бакалавр"

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  І, ІІІ, IV, -  I,II  с.ф.н.  курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" ІІ курс  заочна ф.н.

РОЗКЛАДИ

I СЕМЕСТР

Розклад практик для студентів КІПДМ ЛНАМ I, II, III, I с.фн. курсів ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів КФКПДМ ЛНАМ

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ  II, III, IV, - I, II с.ф.н. курсів  ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" ІІ курс заочна ф.н.

Розклад екзаменів для студентів II, III, IV, - I, ІІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Розклад екзаменів для студентів III, - I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н.

СПИСКИ

I СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів II, III, IV, I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та І курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів   II, III, IV, I, - II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" ІІ курс

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів  КФК ПДМ ЛНАМ

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів I, IIІ, IV -  I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів III, I с.ф.н. КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н.

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та ОС "Магістр" ІІ курс зоачна ф.н.

дивитись також: НАКАЗИ та РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Joomla Plugins