НАШІ ВИПУСКНИКИ

Тарас Клюсик – художник по металу

KlusykT6Після завершення навчання у КІПДМ ЛНАМ та здобувши двох дипломів бакалавра та магістра, було декілька пропозицій для працевлаштування.

Зокрема у Нижньовербізькому ліцеї, художній школі та ковальській майстерні. Але я ще з першого курсу інституту мріяв про власну ковальську майстерню. З моменту отримання диплома магістра пройшло близько півтора року.

І ось сьогодні я власник студії художнього ковальства, де зараз і працюю. У найближчій перспективі планую створювати робочі місця для художників які опанували ковальське ремесло, і не тільки.

Також користуючись можливістю, хочу подякувати усьому викладацькому складу КІПДМ ЛНАМ за здобуті теоретичні і практичні знання та вміння, які допомагають мені реалізувати мої мрії.

З повагою Тарас Клюсик