Трьохденний пленер для студентів І-ІІІ курсів інституту

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кафедра образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв організувала трьохденний пленер для студентів І-ІІІ курсів інституту, які навчаються за ОП «Декоративне мистецтво», «Дизайн одягу (взуття)», «Графічний дизайн».
   Групи студентів під керівництвом доцента Калитко Анатолія Миколайовича, доцента Білого Віктора Дмитровича, старшого викладача Приймака Дмитра Йосиповичастаршого викладача Перегінця Василя Івановича, старшого викладача Юсипчука Романа Богдановича, старшого викладача Нісевича Володимира Зіновійовича старшого викладача мБогатчук Оксани Іванівни. Обрали цікаві локації Косова – Міська гора, Гук, Москалівка, над Рибницею. Студенти набули нових навиків роботи на пленері в погожі осінні дні. Заплановано виставку пленерних робіт.