ВИСТАВКИ

За результатами  організованого пленеру у Косівському інституті відкрито виставку.

У Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ відкрито виставку робіт студентів І-ІІІ курсів  інституту, які впродовж трьох днів жовтня працювали на пленері. В експозиції представлено понад 60 робіт 45 учасників – живописні етюди та графічні роботи.

Практична робота на пленері має важливе значення і є невід’ємною частиною навчання у мистецькому закладі.

На відкритті виставки з вітальним словом виступили директор Косівського інституту, професор Юрчишин Галина Миколаївна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доцент Молинь Валентина Дмитрівна, Заслужений художник України, доцент Калитко Анатолій Миколайович ,  старший викладач кафедри декоративного мистецтва Гордійчук Оксана Зіновіївна.

Студентська профспілка забезпечила відзначення учасників виставки заохочувальними призами (заґрунтовані картони, палітри, набори олівців, пензлики).

Завітайте на виставку, щоб побачити живописне та графічне вирішення обраних локацій осіннього Косова.