ПРАВИЛА поведінки, перебування на території та в адміністративній будівлі КІПДМ ЛНАМ

1. Загальні положення

1.1. Правила поведінки громадян під час перебування на території і в адміністративній будівлі Косівського інституту  ПДМ ЛНАМ за адресою: м. Косів, вул. Міцкевича, 2, розроблені відповідно до чинних нормативно-правових актів України.

1.2. Правила поширюються на працівників навчального закладу, осіб, які навчаються, вступників та їх батьків, інших відвідувачів закладу.

1.3.  Правила є відкритими для ознайомлення та обов’язковими для виконання і розміщуються на офіційному веб - сайті інституту, а також при вході до адміністративної будівлі.

2. Правила поведінки на території і в адміністративній будівлі:

2.1. Громадяни повинні дотримуватись встановлених правил поведінки, тиші та громадського порядку, не вчиняти дії, які можуть загрожувати особистій безпеці, життю та здоров’ю громадян.

2.2. Громадяни зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі в одязі, який порушує правила перебування в державних установах, норми громадського порядку, суперечить вимогам суспільної моралі, (майки, шорти), мати на одязі надписи із закликами до насильства, релігійної, міжрасової та міжнаціональної ворожнечі, непристойні заклики та образливі надписи.

2.3. Не допускається присутність на території і в адміністративній будівлі осіб у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, з прихованим обличчям, з вогнепальною та холодною зброєю, легкозаймистою сумішшю, із плакатами та транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та пристроями, що посилюють звук.

2.4. В адміністративній будівлі забороняється:

• палити та вживати наркотичні засоби;
  • нецензурно висловлюватись або вживати слова, які ображають честь та гідність громадян;
  • знаходитися у робочих кабінетах за відсутності викладача;
  • використовувати приміщення адміністративної будівлі як житло;
  • пошкоджувати адміністративну будівлю, майно та обладнання інституту;
  • мати при собі колючі, ріжучі чи рублячи предмети або інструменти, які не пов’язані з виробничим чи навчальним процесом, холодну та вогнепальну зброю, іншу зброю, пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами, муляжі зброї, піротехнічні пристрої, вибухові, отруйні, сильнодіючі, легкозаймисті, наркотичні та нарковмісні речовини, речовини з різким запахом та вираженою дратівною дією;
  • проходити до приміщення з собаками, котами, іншими домашніми чи хижими тваринами та птицею, крім собак-поводирів, візками, колисками, індивідуальними механічними пересувними засобами.

2.5. Фото та відеозйомка в адміністративній будівлі, у тому числі приміщень, персоналу, студентів, здійснюється лише з дозволу керівництва  та особи, яку знімають.

3. Відповідальність за порушення Правил перебування (поведінки) в адміністративній будівлі, оскарження дій посадових осіб:

3.1. У випадку порушення громадянами встановлених правил поведінки на території і в адміністративній будівлі працівники інституту та персонал охорони мають право робити порушникам зауваження, вимагати від порушників залишити територію та об’єкти, а також вживати інших заходів для усунення (запобігання) порушень відповідно до наявних повноважень.

3.2. Працівники ВНЗ та особи, які в ньому навчаються по всіх виявлених порушеннях повідомляють чергового персоналу охорони, який доповідає заступника директора з адміністративно-господарської роботи, та діє за  вказівкою і Правилами.

3.3. У разі, якщо така особа після зауважень продовжує вчиняти незаконні дії або порушувати правила перебування у громадських місцях та на вулицях, персонал охорони або інша уповноважена особа викликає працівників поліції для припинення протиправних дій.

3.4. Оскарження дій посадових осіб ВНЗ або персоналу охорони здійснюється відповідно до чинного законодавства.