НАШІ ВИПУСКНИКИ

Оксана та Олег Кондратюки - шлюб дерева і нитки

Podruzhzhya Kondratyukiv
Кондратюк Оксана та Кондратюк Олег - випускник Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Кафедра "Декоративно-прикладного мистецтва". Художній текстиль та художні вироби з дерева.

Кондратюк Оксана – народилась 24 квітня 1980 року в м. Косів. 1997 року розпочала навчання в Косівському коледжі ПДМ. Особливий відбиток у художньому зростанні Оксани залишила творчість Михайла Біласа. Закінчила навчання в Косівському інституті 2006 року. З 2006 року працює викладачем Косівського училища ПДМ. 2007р. закінчила магістратуру у ЛНАМ. Відтоді композиції з’являлися на виставках: – 2008р., “Гра у чотири руки” – м.Івано-Франківськ; – 2009р., «Український фолькмодерн» – м. Чернівці; – 2009р., «Гра у чотири руки» – м. Івано-Франківськ. – 2009р., «П’ять інтерпретацій України» – м. Афіни. – 2010р., Всеукраїнська Різдвяна виставка НСХУ – м. Київ; – 2010р., «Передвеликодні дари» – м. Мадрид; м. Париж; – 2010р., «Вишивка. Рукоділля. Ремесла» – м. Київ; – 2010р., «Гра у чотири руки» – університет Т.Г. Шевченка, м.Київ; Уперше спробували поєднати ткацтво й різьбу 2010 року. Відтоді цей художній танець двох матерій триває досі у проекті “Єдина Реальність”. 2014р. відбулась прем’єра в Музеї мистецтв Прикарпаття, в Івано-Франківську.

Кондратюк Олег – народився 28 грудня 1981р. в м. Волочиськ Хмельницької області. Після закінчення Долинської художньої школи 1997 р. вступив у Стрийський професійний художній коледж 16. Тут почались перші спроби спілкуватися з деревом. Закінчив Косівський інститут 2006 року. А далі розпочалися довгі мандри пошуку себе самого й віднайдення особистої платформи творчого виявлення власної душі.
Шлюб дерева і нитки: як подружжя із Косова створюють філософські гобелени

Дивись.info -