Відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт ОС "Магістр" 2021

28 грудня 2021 року в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Успішно захистили та здобули ступінь магістра 13 студентів. Здобувачі підтвердили високий рівень теоретичної і практичної підготовки.
     Змістовними, цікавими й аргументованими були доповіді студентів, що супроводжувалися відеодемонстрацією магістерських робіт. Колектив кафедри декоративного мистецтва ОС «Магістр» щиро вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших звершень у професійному й особистому житті, натхнення та сприятливих можливостей для реалізації свого творчого й наукового потенціалу!

PDF file Програма захисту