ВИСТАВКИ

Виставка учасників І та ІІ Міжнародних молодіжних емальєрних пленерів «Голуб миру»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

у Вінницькому обласному художньому музеї 26.10.2022 – 15.11.2022 (Термін експонування робіт продовжено до кінця листопада на прохання відвідувачів)

     З 26 жовтня по 15 листопада 2022 року Вінницький обласний художній музей презентував виставку робіт учасників І та ІІ Міжнародних молодіжних пленерів гарячої емалі – «Голуб миру» [http://surl.li/dnlpu]. Автором ідеї створення і проведення циклу міжнародних емальєрних пленерів для молоді – унікального мистецького явища, яке не має аналогів у світі – є Олександра БАРБАЛАТ – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва і реставрації факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка, автор науково-дослідного проєкту «Золотий Гамаюн», член НСХУ [http://surl.li/dmyei].
     В експозиції було представлено близько 30 робіт молодих митців, виконаних у техніці гарячої емалі на міді. Центральне місце займала колективна робота «Голуб миру», що була створена під час ІІ Міжнародного емальєрного пленеру для молоді в рамках Х Міжнародного артистичного проєкту «Braterskie Spojrzenie» 2022.
     Учасниками артистичної імпрези 2022 року, окрім інших, стали і творчі напрацювання здобувачів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ: Марії СТОЛЯР, Лілії ЛИКОВОЇ та Максима САХНО.