МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У рамках культурно мистецького заходу "Testa Ukraina - Manifestazione di integrazione cultural"

Ucraina Più Milano APS 030

У сучасній моді все рідше зустрічається складна ручна техніка оздоби та вишивки, якою володіють наші студенти. Вміло, грамотно і коректно трактується традиція української вишиванки. Багатовікова історія народного строю в поєднанні з сучасними нотками креативності, досконало трансформується нашими авторами-художниками в сміливому художньому баченні та транслює актуальний зв'язок з глибоким корінням традицій рідної батьківщини.

Могутнім джерелом у мистецтві костюма є прагнення людини жити у злагоді з природою, духовними та естетичними ідеалами, передавати традиції від покоління до покоління. Косівська мистецька школа гідно представила сучасний український дизайн одягу з елементами традиційних мотивів у  рамках культурно мистецького заходу "Testa Ukraina - Manifestazione di integrazione cultural", який був проведений з метою ознайомлення світу з багатовіковою історією, культурою української нації та народним мистецтвом у місті Портлецца, Італія. До уваги відвідувачів фестивалю було продемонстровано показ колекції етнічного одягу, створеного молодими талантами нашого закладу. Рукотворність та авторське відчуття стилю, цікава гра мотивів та дизайнерських форм крою, гармонійне наповнення орнаменту в поєднанні з кольором, текстурою, фактурою природніх матеріалів засвідчили віддану працю педагогів та студентів мистецької школи, вразили вимогливий світ італійської моди. Було представлено роботи з фонду Косівського фахового коледжу та Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, які були відзначені дипломами.