Година спілкування на тему: «Принципи та фундаментальні цінності академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин»

31.05.21 р. проведено годину спілкування на тему: «Принципи та фундаментальні цінності академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин»

Була закцентована увагу студентів на питанні сутності та змісту поняття “академічна доброчесність”, дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти та академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Після обговорення даної проблеми студенти дійшли до висновку, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху та висловили бажання зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.

Студрада