СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    Керівництво інституту намагається максимально сприяти у створенні умов навчання для студентів з різними варіантами інвалідності, хронічними хворобами, учасниками АТО, студентським сім’ям з дітьми тощо.

Так, у корпусі інституту облаштовано пандус для інвалідів. Студентам із хронічними хворобами, учасникам АТО, студентським сім’ям  з дітьми кафедра сприяє в отриманні ними індивідуального плану навчання за потреби. Кураторами, диспетчерами під час навчання беруться на облік соціально незахищені студенти зі складним матеріальним становищем, і директорат, по можливості, надає їм матеріальну допомогу та призначає соціальні стипендії.

    Наприклад, була надана одноразова профспілкова матеріальна допомога Рахинській В.В., Козачук К.А. На освітній програмі навчаються студенти, які отримують соціальну стипендію: Коваль Я.М., Рибенчук Р.В., Гонтарєва Л.В. У 2017-2018рр. студенти Мельник Д.-М.Д., Андрейчук Л.Д. отримували премію Косівської міської ради. Студентка Петрук І.В. отримала стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2018р. 2019р. на цю стипендію, за результатами навчання та творчої діяльності, рекомендована Мануляк В.І. Фахівцем психологічної служби здійснюється соціально-психологічна, юридична підтримка студентів з особливими потребами з метою ефективної адаптації до навчально-виховного процесу, підвищення їх соціального статусу.