нові надходження до бібліотеки

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дональд Рос «Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей»

1Дональд Рос із власного досвіду розповідає про все, що вам давно хотілося довідатись: звички, стиль і спосіб життя, мозкові процеси, побут, час творчих людей. Тож ця книжка буде актуальною для будь-кого — досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно КОЖНА людина знайде для себе потрібні ключики до управління своїм часом! Чиста магія!

 

 

 

 

 

 

 

 

Йоганнес Іттен «Наука дизайну та форми: Вступний курс, який я викладав у Баугаузі та інших школах»

2Книга на основі навчального курсу Йоганнеса Іттена вповні розкриває його бачення навчання, ролі учня і вчителя, а також його пієтет перед творчою атмосферою школи. Це і є дух Баугаузу, який породив потужну хвилю мистецького пошуку й творчості та лишається одним із найяскравіших і найупізнаваніших явищ в історії дизайну. Тепер класичний підручник Йоганесса Іттена в українському перекладі надихатиме вас.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фріда Рамстедт «Мистецтво затишку. Практичний посібник зі стилю та дизайну інтер’єру»

3
Довідни    Довідник з дизайну інтер’єру навчить вас загальним правилам створення гармонійного життєвого простору. Наприклад, яким є золотий перетин та золота спіраль, правильний розмір журнального столика щодо вашого дивана, оптимальна висота для підвішування освітлювальних приладів та найкращі способи використання «дошки настрою». Використовуйте цей практичний посібник з дизайну інтер’єру, щоб в результаті отримати збалансований, красивий будинок незалежно від того, де ви живете або який ваш особистий стиль.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Кара-Васильєва «Стиль модерн в Україні»

4В монографії розглядаються процеси формування стилю модерн в Україні, який перетворився в національний стиль, ідеї якого на початку ХХст. активно функціонували як у Західній, так і у Східній Україні, процес був всеукраїнським, хоча мав свої локальні відмінності, свої джерела інспірацій. На східній Україні, завдяки активній позиції В. Кричевського, М. Самокиша відбувалася орієнтація на здобутки українського бароко, на західній Україні – на використання традицій народного мистецтва Гуцульщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Кара-Васильєва «Бібліографічний покажчик»

5У покажчику розкрито доробок Тетяни Кара-Васильєвої в галузі українського декоративного мистецтва, зібрано окремі видання: монографії, альбоми, посібники, а також публікації в наукових збірниках, колективних монографіях, журнальні статті, рецензії та її праці. Бібліографічний покажчик слугуватиме джерелом для вивчення українського декоративного мистецтва.