Живі тридиції

Телефон:
Веб-сайт:

Zhyvi Tradytsiiy

Ми, українці, успадкували розкішні дари від наших предків… нашу мову, наш сонячний, землеробський, мирний світогляд, нашу незворушність і сміливість у відстоюванні правди та віри, що сьогодні найяскравіше проявились у наших воїнах-захисниках… Важливо, що, попри катастрофи нашої національної історії, художні традиції українців розвивались і збагачувались… Вони зберігались не тільки у народному, але й у професійному мистецтві. Національні форми, ритми орнаменту, енергія та оптимізм кольору виражені у різних стилях і напрямах, адже українські художники творили мистецтво синхронно з європейцями, а на початку ХХ ст. часто були в авангарді художнього життя Європи…
Експонати виставки «Живі традиції» є результатом багатолітньої сумлінної праці художників-педагогів Косівського інституту та фахового коледжу декоративного мистецтва. У творах викладачів та студентів збережено не тільки художні ознаки народного мистецтва, але і його традиційний зміст. Показовим аспектом навчання у наших майстернях є вивчення традиційних технологій, де рукотворність та ексклюзивність виробу має особливе значення.

Шановним глядачам пропонуємо ознайомитись із роботам різних відділів та майстерень («Художня кераміка», «Художні вироби з дерева», «Художній текстиль», «Художні вироби зі шкіри», «Художній метал» і «Художній розпис», «Монументальний живопис», «Дизайн костюма»). Сподіваємось, що писанкові й великодні мотиви у представлених творах «живої традиції» передадуть вам весняний настрій оновлення та надії на нове життя і ПЕРЕМОГУ!!!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Воскресне Україна!

Всі дати