До нашого навчального закладу завітали друзі та гості

Ми раді, коли до нашого навчального закладу заходять друзі та гості, особливо приємно, коли це наші колеги-ректори та проректори університетів України, які приїхали, щоб познайомитись з творчим здобутком викладачів та студентів інституту та фахового коледжу. Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Євгенович Цепенда завітав до Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ спільно із Трофименко Миколою Валерійовичем, ректором Маріупольського державного університету, Черевко Олександром Володимировичем — ректором Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Тетяною Євгенівною Кагановською — ректором Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Степанець Інною Олександрівною проректором з науково-педагогічно роботи, Гришком Олександром Миколайовичем -помічником проректора з міжнародного співробітництва КНУ ім. Шевченка.