20 вересня наш заклад відвідали бажані гості

20 вересня  наш заклад – Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, відвідали бажані гості

– учні ліцею № 23 імені Романа Гурика та Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради. Дівчата і хлопці  разом зі своїми керівниками побували у майстернях кафедри декоративно-прикладного  мистецтва. Діти побачили майстер-клас з художньої шкіри, що провів для них Василь Пліхтяк, спробувати свої сили у гончарній справі – у цьому їм допомогли  викладачі майстерні художньої кераміки– Зоряна Вацик і Іван Захарків. Дівчата –одинадцятикласниці відвідали виставку виробів  майстерні художнього текстилю,  де Оксана Гордійчук розповіла про техніки та можливості цього виду мистецтва і продемонструвала майстер-клас  з традиційної вибійки.  Захід відбувся в рамках проєкту «Ремесла, що зникають та відроджені здібності в Україні та Польщі», який реалізується в рамках програми Польсько-української ради обмінів молоддю за підтримки гранту Міністерства освіти і науки. Керівничка Уляна Небор, з ініціативи якої  відбулася зустріч, розказала, що метою проекту є дослідження, під час якого діти збирають інформацію про гуцульські промисли та ремесла та подають результати у створених мультимедійних презентаціях та відеоматеріалах.