18 травня, на День Вишиванки, на кафедру ДПМ завітала самодіяльна майстриня художнього ткацтва та вишивки з Буковини Ярослава Щербань. Пані Ярослава від своєї мами Орисі Курчак отримала у спадок унікальні навички виготовлення традиційної буковинської горбатки. Секретами сімейної майстерності вона поділилася з викладачами та студентами, присутніми на зустрічі. А випускники майстерні художнього текстилю продемонстрували поважній гості свої кваліфікаційні роботи. Обмін досвідом самодіяльного майстра та професійних художників-педагогів сприяє збереженню народних традицій українського декоративного мистецтва та забезпечує передачу зникаючих народних технологій.