МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

«ЄДНІСТЬ МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ В ЧАС ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ»

Захід відбувся  за участю Краківської академії образотворчих мистецтв ім. Яна Матейка та мистецьких навчальних закладів України в онлайн-форматі 9 березня 2023р.

Засідання було присвячене обговоренню актуальних питань розвитку культури, мистецтва та мистецької освіти України в умовах воєнного стану, а також можливостей співпраці з Краківською академією.

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ  представила кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Валентина Дмитрівна Молинь. Означила досягнення та співпрацю науково-педагогічних працівників Косівського інституту ПДМ ЛНАМ у спільних заходах та культурних проєктах з польськими науковими інституціями: Інститут етнології та культурної антропології Варшавського університету (доцент Книш Богдана Василівна); Польський інститут досліджень світового мистецтва у Варшаві (доцент Молинь Валентина Дмитрівна); Польсько-українське товариство імені Яна Падеревського у Варшаві (доцент Дутка Василь Якович).

Jednistiy Mystetstva Ukraiyny Ta Poliyshchi