Конкурс поезії, присвячений Дню української мови та писемності

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже 23 роки поспіль.

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

З метою популяризації української писемності та мови серед студентів Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва було проведено творчий онлай-захід на тему: «Поезія – слово! Поезія – пісня! Поезія – вільна душа!». У творчому поетичному заході взяли участь студенти 2 та 3 курсу фахового коледжу:

1. Ярослав Головатюк;

2. Софія Шалімова;

3. Дмитро Катрич;

4. Анжеліка Лукінчук;

5. Арсен Дяків;

6. Ірина Томчук;

7. Марія Бурдилюк;

8. Анатолій Марусяк;

9. Христина Пасічна;

10. Лілія Смужинська;

11. Софія Романова;

12. Наталія Никипанчук;

13. Тетяна Атаманчук;

14. Христина Василинчук;

15. Діана Олексюк;

16. Анастасія Геник;

17. Тетяна Романюк.

За організаційність в онлайн-заході дякуємо викладачам Людмилі Козар, Ірині Островській, Івану Бойчуку; за відеомонтаж – заступнику директора з виховної роботи Ірині Тим’як та голові студради, студентці 2 курсу Тетяні Костинюк.