КОНФЕРЕНЦІЇ

Проблеми декоративного мистецтва Гуцульщини: традиції та сучасність

afisha_conference_20_05_2021_1
Категорія:
КОНФЕРЕНЦІЇ
Четвер, 20 травня 2021 р. 14:00 - 16:00
Місце проведення
м. Косів вул. Міцкевича, 2

Afisha Conference 20 05 2021

20 травня 2021 року в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ відбулася студентська науково-практична конференція «Проблеми декоративного мистецтва Гуцульщини: традиції та сучасність». Захід був організований кафедрою декоративного мистецтва ОС «Магістр» з метою висвітлення проблем і перспектив розвитку сучасних мистецтвознавчих досліджень та залучення до науково-дослідницької діяльності молодих науковців. Магістранти мали можливість продемонструвати свої наукові досягнення та напрацювання, апробувати проміжні результати кваліфікаційних робіт.

Розпочала конференцію завідувач кафедри декоративного мистецтва доцент Нісевич С. І., яка акцентувала на важливому значенні цієї, вже традиційної, наукової події для КІПДМ ЛНАМ й побажала всім плідної роботи, конструктивних дискусій та нових ідей. З вітальним словом виступили директор КІПДМ ЛНАМ професор Юрчишин Г. М. та за заступник директора з навчальної роботи доцент Дутка В. В.

Усі учасники конференції підготували змістовні й цікаві доповіді; обмінялися науковою інформацією та набули досвіду професійного спілкування. За матеріалами конференції планується публікація збірника тез доповідей.

Conference 20 05 2021

Всі дати