Виставка "Кераміка, живопис" Василь Перегінець

Місце проведення
Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття
Вкладення:

У Національному музеї відкрито виставку авторської кераміки та живопису Василя Перегінця, викладача Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва, автора розпису екстер’єру всесвітньовідомого Музею писанкового розпису в Коломиї.

Митця вітали генеральний директор Національного музею Ярослава Ткачук, завідувачка Музею писанкового розпису Оксана Ясінська, заступник коломийського міського голови Сергій Проскурняк, начальник управління культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк, директор Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва Галина Юрчишин, колеги-викладачі Валентина Молинь, Мирослав Радиш та інші, які відмітили його високопрофесійність, схильність до експериментування в кераміці та любов до народної пісні.

AFISHA Vystavka Pereginets V 13 05 2021

Всі дати