Про утворення Косівського державного інституту декоративного мистецтва

від 10 вересня 2022 р. № 803-р

Київ

Про утворення Косівського державного інституту декоративного мистецтва

1. Погодитися з пропозицією Міністерства культури та інформаційної політики щодо утворення закладу вищої освіти — Косівського державного інституту декоративного мистецтва шляхом виділу територіально відокремлених структурних підрозділів: Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (код згідно з ЄДРПОУ 34857824) та Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (код згідно з ЄДРПОУ 35146171) із складу Львівської національної академії мистецтв (код згідно з ЄДРПОУ 02071027) із віднесенням його до сфери управління зазначеного Міністерства.

2. Взяти до відома, що:

1) здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, та здобувачі фахової передвищої освіти Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв продовжують навчання в Косівському державному інституті декоративного мистецтва за обраними спеціальностями та джерелами фінансування;

2) витрати, пов’язані з утриманням зазначеного Інституту, здійснюються в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики за програмою 3801160 “Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва закладами фахової передвищої та вищої освіти” на відповідний рік.

Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73