Конкурс до Дня студента

Вітаємо з Днем студента!
Запрошуємо студентів мистецьких кафедр Вашого навчального закладу до участі.
ROSA - український виробник професійних матеріалів для живопису оголошує Конкурс до Дня студента - "Герої відомих картин у сучасному світі", 2 СЕЗОН , для студентів навчальних мистецьких кафедр та мистецьких закладів України. Результати 1 СЕЗОНу: 17 навчальних закладів України, 62 картини з яких 10 авторів отримали подарунки від ROSA.
Роботи учасників та переможців минулого року збережені тут:
Instagram  та  Facebook (у коментарях під цією публікацією).
Вражені креативом робіт з минулого року запрошуємо студентів до участі у 2 СЕЗОНі.

Конкурс проводиться у соцмережах Facebook та Instagram.
Терміни подання фото картини: з 17 листопада по 20 грудня.
Тема: Герої відомих картин в сучасному світі.
Журі - студентська рада іншого ВНЗ (навчального закладу).
Умови конкурсу:
    1. Написати роботу на вказану тему (олія, акрил, акварель, гуаш, графіка).
    2. Викласти фото роботи в своїх соцмережах.
        ○ Якщо це Instagram - відмітити хештег #героївідомихкартин та вказати сторінку @rosa.ukraine.
        ○ Якщо Facebook - розмістити роботу в себе на сторінці з відміткою сторінки @rosaukraine та прикріпити роботу в коментарях до публікації конкурсу.
    3. Відмітити сторінку навчального закладу та вказати його назву в описі до роботи.✅ До 31.12 команда студентів іншого ВНЗу (навчального закладу) обере шляхом голосування ТРИ кращих роботи.????Три подарунки для навчального закладу, від якого більше ніж 20 учасників та 1 подарунок, якщо менше ніж 20. У випадку, якщо учасників від 1 навчального закладу менше ніж 7, ми об’єднаємо студентів різних навчальних закладів в один список, та оберемо трьох серед утвореної групи.

Склад подарунків для переможців:
Перше місце
    1. Набір олійних фарб ROSA Gallery 12*45мл.
    2. Підрамник ROSA Gallery 40*50 см.
    3. Пензлі синтетика ROSA Studio 2шт.
    4. Палітра дерев'яна Галерея ROSA.Друге місце
    1. Набір олійних фарб ROSA Gallery 24*20мл.
    2. Підрамник 30*40см Галерея ROSA.
    3. Палітра дерев'яна Галерея ROSA.

Третє місце
    1. Набір олійних фарб ROSA Gallery 18*20мл.
    2. Полотно на картоні 40*50см Галерея ROSA.
    3. Палітра дерев'яна Галерея ROSA.

PS Наповнення подарунку може змінюватися відповідно до техніки (олія, акрил , акварель) в якій працює переможець.

❗ Також, з усіх вибраних робіт ROSA обере 1 щасливчика, який отримає ящик художніх фарб від ROSA.

????І це ще не всі подарунки. Новинка 2 СЕЗОНу - ми оберемо один ВНЗ, який отримує особливий подарунок - 10 мольбертів, 10 планшетів, 10 палітр та повну підбірку олійних фарб ROSA Gallery.
Наші критерії відбору такого ВНЗ: учасники виконали всі вимоги конкурсу, надали найбільшу кількість завершених, пропрацьованих, креативних робіт.

В дизайні плакату та банерів конкурсу 2 СЕЗОН використана робота призерки 2020 року @daria.kosyak_ з ЦДПУ ім.Вінниченка

За деталями конкурсу звертайтесь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером тефону +38(067) 332-03-23.Якщо Ви зацікавлені в участі студентів Вашого навчального закладу в такому конкурсі, будь ласка, поширьте інформацію про конкурс в спільнотах навчального закладу в соцмережах.
Публікації 2021 з умовами конкурсу для поширення:
FacebookТакож ми підготували плакат, який розмістимо в Артмагазинах, та пропонуємо Вам розмістити на інформаційних бордах навчального закладу у відповідних кафедрах. Надішліть нам, будь ласка, контакти особи, яка може узгоджувати з нами деталі по поширенню, передачі, отриманню та розміщенню інформації про конкурс в навчальному закладі.  Запрошуємо! З нетерпінням чекаємо нових креативних робіт студентів.
Творимо Арт історію країни разом.