07.04.23 – 08.04.23 Навчальна екскурсія на Прикарпаття

Студенти спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” з навчальною метою під керівництвом вакладача кафедри образотворчого мистецва Галини Вахрамєєвої побували на екскурсії у Косівському музеї народного мистецтва Гуцульщини, Музеї писанкового розпису в Коломиї, Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, Косівському фаховому коледжі декоратвиного і прикладного мистецтва, Косівському інституті декоративного і прикладного мистецтва. Безцінні надбання наших предків, які передаються з покоління в покоління – гончарство, писанкарство, декоративне ткання, килимарство, вишивка та одягхудожня обробка дерева, металу та шкіри в межах художньої освіти передаються молоді. В рамках освітніх компонентів “Декоративно-прикладне мистецтво”, “Сучасне декоративне мистецтво”, “Писанкарство”, “Орнамент”, “Основи декоративного розпису” відбулася ознайомча лекція викладача майстерні художнього текстилю Косівського інституту ДПМ Оксани Богатчук про тенденції сучасного декоративного мистецтва в контексі народної традиції українства як важливої складовї майбутньої творчої діяльності студентів.

За матеріалом Кафедра образотворчого мистецтва ВНУ імені Лесі Українки