На виконання Постанови КМУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На виконання Постанови КМУ України від 11.03.2020 р. № 221 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19 https://cutt.ly/ptTNl2s , спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2» та згідно з наказами ректора ЛНАМ продовжуємо роботу по формуванню та стабілізації дистанційної форми навчання у КІПДМ ЛНАМ.

З метою забезпечення виконання здобувачем освіти індивідуального навчального плану в період карантину зберігається виконання діючого графіка освітнього процесу на 2020-202 н. р. — ОС Бакалавр та ОС Магістр

Наказ по ЛНАМ №131 від 28.12.2020р.  та наказ по КІПДМ ЛНАМ 3-тр від 5 січня 2021р. 

Рекомендуємо долучитися до організації розміщення навчальних матеріалів з усіх дисциплін поточного семестру з постійним онлайн доступом на хмарному сховищі Google Drive  у розрізі кафедр та курсів, де навчається студент. Розміщення посилання хмарного сховища навчальних матеріалів https://cutt.ly/1jfQkz8 на сайті КІПДМ ЛНАМ буде здійснено у Розділі «Студенту» - «Система дистанційного навчання».

Завідувачам кафедр потрібно організувати подання науково-педагогічними працівниками навчальних матеріалів для розміщення на хмарному сховищі. Матеріали подавати за допомогою онлайн анкети, чітко у відповідності кафедри та курсу, на якому навчається студент. Назва файлу повинна складатися з назви дисципліни, прізвища викладача, назви кафедри та курсу.

Засоби  дистанційного проведення занять та оцінювання студентів:

 а) Zoom — безкоштовна платформа для проведення вебінарів та конференцій (zoom.us) (можливість відео та аудіо зв'язку, демонстрації вашого екрану з можливістю вибору активних вікон на пристроях інших учасників веб-конференції, максимальна тривалість конференції;

б) Skype - програма для безкоштовної голосової та відео-конференції (skype.com) (можливість відео та аудіо зв'язку, демонстрації вашого екрану на пристроях інших учасників веб-конференції);

З метою виконання навчальних планів у повному обсязі, завідувачам кафедр потрібно внести корективи у завдання з дисциплін практичної підготовки (у разі потреби), затвердити необхідні зміни до завдань або перенести завдання на наступний навчальний рік.

 Заліково-екзаменаційні сесії будуть проведені  відповідно до діючого графіка освітнього процесу на 2019-2020 н. р., та графіків переглядів і розкладів іспитів.

У разі продовження карантину проведення заліково-екзаменаційних сесій 2019-2020 н.р. відбудеться  дистанційно із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів освіти та жорсткого дотримання карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу.

У разі настання планового строку захисту кваліфікаційних робіт під час карантину, передбачено проведення їх дистанційно із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів освіти та жорсткого дотримання карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу. Дистанційна форма проведення захисту кваліфікаційних робіт під час карантину розробляється.

Для звітності організації дистанційного навчання науково-педагогічним працівникам використовувати форму згідно додатку 1. https://cutt.ly/mtT1EcQ 

ВАЖЛИВО!

Оскільки така практика роботи для нас усіх є новою, просимо Вас з розумінням ставитись до тимчасових технічних  проблем які можуть виникнути.