ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Розклад екзаменів, заліків, переглядів 2021-2022 н.р.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ГРАФІКИ

ІІ СЕМЕСТР

Графік екзаменаційних переглядів для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Графік екзаменаційних переглядів для студентів IV, - II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Графік практики для студентів КІПДМ ЛНАМ IV,II с.ф.н. курсів ОС "Бакалавр

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  КФКПДМ ЛНАМ

I СЕМЕСТР

Графік проходження педагогічної практики для студентів I  КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік проходження переддипломної практики для студентів II  КІПДМ ЛНАМ ОС "Магістр"

Графік екзаменаційних переглядів та  заліків для студентів   II, ІІІ, IV, - II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  КФКПДМ ЛНАМ

Графік проходження практик для студентів I-III курсів КФК ПДМ ЛНАМ ОС "Молодший спеціаліст" та "Фаховий молодший бакалавр"

II СЕМЕСТР

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів   I-III, I с.ф.н.  курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів   IV, II  с.ф.н.  курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

I СЕМЕСТР

Графік проведення екзаменаційних переглядів для студентів  І, ІІІ, IV, -  I,II  с.ф.н.  курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" заочна ф.н.

РОЗКЛАДИ

IІ СЕМЕСТР

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ  I,II, III  курс ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ   IV,  II курс с.ф.н. ОС "Бакалавр"

Розклад практик для студентів КІПДМ ЛНАМ I, II, III, I с.фн. курсів ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів КФКПДМ ЛНАМ

I СЕМЕСТР

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ  II, III, IV, - I, II с.ф.н. курсів  ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Розклад екзаменів для студентів КФКПДМ ЛНАМ

II СЕМЕСТР

Розклад екзаменів для студентів I-IІІ, I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Розклад екзаменів для студентів IV, ІІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Розклад екзаменів для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  "Менеджмент соціокультурної діяльності"

I СЕМЕСТР

Розклад екзаменів для студентів II, III, IV, - I, ІІ с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Розклад екзаменів для студентів III, - I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н.

СПИСКИ

IІ СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Список навчальних предметів з яких складають заліки,  для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів IV,  II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів    IV,  II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів  КФК ПДМ ЛНАМ

I СЕМЕСТР

Список навчальних предметів з яких складають екзамени-перегляди,  для студентів II, III, IV, I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та І курс ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів   II, III, IV, I, - II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр"

II СЕМЕСТР

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів  I-III, I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів  I-III, I с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів  IV,  II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів  II курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  "Менеджмент соціокультурної діяльності"

I СЕМЕСТР

Список навчальних  предметів з яких складають екзамени-перегляди, для студентів I, IIІ, IV -  I, II с.ф.н. курсів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та ОС "Магістр"

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів III, I с.ф.н. КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" заочна ф.н.

Список навчальних  предметів з яких складають заліки, для студентів КІПДМ ЛНАМ ОС "Бакалавр"  та ОС "Магістр"

дивитись також: НАКАЗИ та РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Joomla Plugins