Пліхтяк Василь Миколайович

Plikhtiak VasylПЛІХТЯК

Василь Миколайович

старший викладач кафедри Декоративно-прикладного мистецтва

Народився 10 жовтня 1977 року в с.Микитинці Косівського району Івано-Франківської області.

У 1992 році  закінчив Косівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Цього ж року вступив на І-й курс Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва.

1997 року зарахований на V-й курс Косівського коледжу прикладного та декоративного мистецтва на відділ художньої обробки шкіри.

2006 року отримав повну вищу освіту та диплом спеціаліста з відзнакою за кваліфікацією  «Художник декоративно-прикладного мистецтва».

2009 року, після навчання у ЛНАМ, отримав диплом магістра ЛНАМ за спеціальністю «Дизайн».

З 2007 року працював на посаді лаборанта відділу художньої обробки шкіри Косівського інституту ПДМ.

2011 року переведений на посаду викладача відділу художньої обробки шкіри Косівського інституту ПДМ ЛНАМ.

З 2012 року – завідувач  відділу художньої обробки шкіри Косівського інституту ПДМ ЛНАМ.

2019 року переведений на посаду старшого викладача фахових дисциплін: проектування, архітектоніка, дизайн форм, робота в матеріалі, є керівником дипломних робіт.

Учасник низки  науково-практичних конференцій.

Нагороджений подяками за проведення майстер-класів із художньої обробки шкіри.

Є співорганізатором та співзасновником Міжнародного конкурсу молодих модельєрів «Водограй».